logo Damis

Autobusová doprava

Nabízíme Vám možnost zajistit každodenní dopravu Vašich zaměstnanců podle Vámi zadaných podmínek. Nabízíme dopravu pomocí našich šesti autobusů. Každý autobus je schopen přepravit 18 osob včetně řidiče, jeden z autobusů 21 osob. Průběžně monitorujeme spokojenost zákazníků a provádíme kontroly s cílem neustále zlepšovat úroveň služeb poskytovaných naší společností.

Naši řidiči jsou pravidelně proškolováni v oblasti veškerých předpisů týkajících se nejen bezpečnosti dopravy ale i přístupu k zákazníkům. Všechny naše služby mají vysokou úroveň kvality. Jsme připraveni vypracovat na míru šitou nabídku i pro vaši společnost. Nabídněte svým zaměstnancům hodnotný bonus v podobě autobusového spoje, který je každý den dopraví až před vaši společnost a po pracovní době je rozveze domů.

Dle požadavků objednavatele provádíme rozvozy a svozy v pracovní dny, o víkendu i státních svátcích na jednosměnný, dvousměnný i třísměnný provoz. Při přepravě používáme vozidla z našeho vozového parku o celkové kapacitě přes 100 osob. Našemi spokojenými zákazníky jsou například zaměstnanci společnosti Mubea s.r.o.

V případě zájmu o autobusovou dopravu nás neváhejte kontaktovat telefonicky na níže uvedených číslech nebo využijte náš kontaktní formulář.