logo Damis

Kamiónová doprava

Naše společnost poskytuje služby v mezinárodní přepravě s rozsáhlým vozovým parkem vlastních vozidel pro silniční nákladní přepravu. Naše vozy provádějí přepravu jak celovozových tak i částečných zásilek. K přepravě zboží je pro Vás k dispozici 7 moderních kamionů s navěsem o délce 13,6m, jedna velkoobjemová souprava 120ccm a dva 16-ti paletové nákladní vozy. Vozový park pro silniční nákladní přepravu průběžně obměňujeme, kdy průměrné stáří našich vozů je 3 roky a převážná většina vozů, které provádějí přepravy, splňují emisní normy EUR 5 a EUR 5 EEV.

Všichni naši řidiči provádějící přepravu zboží prošli úspěšně všemi potřebnými školeními a testy. Většina z těchto řidičů je u naší firmy již několik let a je jim tedy známa problematika přeprav pro jednotlivé zákazníky naší firmy. Jelikož se v mezinárodní přepravě specializujeme již od roku 1993, naši řidiči znají velmi dobře specifika přepravy zboží a jejich zkušenosti přispívají ke zkrácení doby potřebné k přepravě Vašich zásilek. K bezproblémovému zajištění přepravy zboží je pro Vás připraven zkušený tým našich jazykově plně vybavených dispečerů, připravený řešit problémy našich klientů 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. K optimalizaci průběhu dopravy zboží přispívá velkou měrou též možnost uskladnění nebo překládky zboží v našem vlastním skladu.

V případě zájmu o naší kamionovou dopravu nás neváhejte kontaktovat telefonicky na níže uvedených číslech nebo využijte náš kontaktní formulář.